מה נשים רוצות?

אתם יכולים להקדיש חיים שלמים כדי לחקור בעצמכם, ואתם יכולים לקצר את הדרך ולהפנות את השאלה לעיתונאית, המרצה, היזמית והסופרת ענת לב-אדלר, מחברת רב המכר "כותבת ומוחקת אהבה", ועורכת בעיתון 'ידיעות אחרונות' מאז 1997 את תחומי הנשים והלייף סטייל.

IMG_7882

קצת עליי

במהותי, אני מחברת מילים לנשים ונשים למילים, ועושה זאת באהבה כבר 25 שנה, בעזרת הרומן רב המכר "כותבת ומוחקת אהבה", בעזרת ספרי המתנה והפנאי, היומנים, המאמרים, הסדנאות וההרצאות שלי. אני בעלת ניסיון רב שנים בפנייה לנשים ומומחית בכתיבת תכנים עבור נשים בתחומים שונים הנוגעים לאמהות עובדות, בית ומשפחה, קריירה והגשמה עצמית, משבר אמצע החיים והפיכתו להזדמנות, טיפוח ובריאות, יין ואוכל, זוגיות וחברות טובות, שפע ומזל – ועוד ועוד.

תחומי הפעילות שלי

• ספרות פרוזה: מחברת הרומן רב-המכר "כותבת ומוחקת אהבה", שיצא לאור באוגוסט 2013 ונכנס לרשימות רבי המכר מיד עם הופעתו, שם שהה מספר שבועות. אלפי קוראות וקוראים נסחפו אחר הסיפור המתעד את משבר אמצע החיים שכולנו חווים. הרומן מתאר באופן סוחף ומרגש את המסע של יעל אלדר, עיתונאית נשואה בת 40 החווה משבר באמצע החיים, נסחפת לרומן אסור עם סוחר יין נשוי, במהלכו היא לומדת על מה משאיר זוגות יחד, על סוד כוחה של שושלת נשית ועל חשיבותה של משפחה. "הספר דוהר בעיניים. הוא קצבי, מרתק ויש בו סיפור. אני בטוח שמדובר בסיפור שרבים יזדהו איתו ואני מרגיש שהוא נכתב בדם הלב", כתב על הרומן המשורר רוני סומק.

• ספרי מתנה: את היכרותי העמוקה ורבת השנים עם נשים אני מתרגמת ל"סדרת ספרי המתנה של ענת לב-אדלר" – סדרת ספרי המתנה המצליחה בישראל. הספרים הם בעלי אופי נשי-שימושי ופונים לקוראות הישראליות בגובה העיניים ובשפה קלילה (עובדה חשובה מאוד, כיוון שרוב ספרי המתנה הרואים אור בעברית מתורגמים משפות זרות, ולא תמיד קולעים לטעם של הקוראת הישראלית).

ב"סדרת ספרי המתנה של ענת לב-אדלר" ראו אור עד היום 10 כותרים, כולם רבי מכר וחלקם ספרי פלטינה וזהב, שמהווים מתנה פופולארית ומבוקשת מהיום בו ראו אור וניתן לפגוש אותם בבתים רבים בישראל.
כל ספר בסדרה הוא מדריך מעשי, רוחני וצבעוני המעניק מפתחות לחיים טובים ומוצלחים יותר בתחומים כמו אמהות עובדות, חברות טובות, שפע, מזל, יין, משפחה, משפחה ירוקה, ברכת הבית ועוד, ומעניק השראה ועצות שימושיות, לצד חוויית דפדוף ויזואלית וצבעונית.

• בלוג: אני בעלת הבלוג "ענתי אייג'ינג" בפורטל הלייף סטייל Xnet שבאתר Ynet, שם אני משתפת את הגולשות בחוויות מהמסלול המהיר של האמהות העובדות בישראל של שנות האלפיים, ומעניקה עצות מעשיות לאמהות עובדות ולנשים בכלל בתחומים שונים של עבודה וניהול זמן, איזון בין קריירה ומשפחה, זוגיות, מודעות והורות בעידן המהיר, ועוד.

• יומנים: מהיותי ערה לצרכי הנשים בישראל, אני מפרסמת גם את "היומן השבועי לחיים טובים של ענת לב-אדלר", בעיצובה של מיכל נגרין. ביומן זה אני מעניקה מדי שנה ליווי צמוד לקהל הנאמן שלי, באמצעות סודות וטיפים לחיים מאוזנים, שלמים ושמחים יותר המשלבים אהבה, זוגיות, משפחה, ילדים, קריירה, הגשמה, עשייה, חברות טובות, בילויים, מעגלי נשים, קניות, דיאטה, טיולים, הצלחה, מזל, שפע, סגנון חיים ועוד.

• עיתונות: כעיתונאית בקבוצת ידיעות אחרונות, צברתי קילומטראז' ענק של כתבות וראיונות שהתפרסמו במגזינים ובמוספים השונים של ידיעות אחרונות – זמנים מודרניים, 24 שעות, מסלול, עולם האשה, כולם בנושאים שמעניינים נשים – משפחה וזוגיות, קריירה וניהול זמן, הגשמה עצמית ואיזון בין בית ועבודה, חברות טובות ואמהות עובדות, מעגלי נשים והעצמה נשית, תזונה ודיאטה, כסף ועבודה, שפע ומזל.

• הרצאות וסדנאות: בהרצאות ובסדנאות אותן אני מעבירה לנשים בתחומים של שילוב בין עבודה ומשפחה, אמהות עובדות, נשים ויין, שפע ומזל, אני מתארת ומגדירה באופן מדויק, שימושי, מקורי, מרגש ועדכני את עולמן של הנשים בישראל של שנות האלפיים.

• הופעות בתקשורת: מרואיינת מבוקשת בתוכניות טלוויזיה ורדיו בנושאי לייף סטייל, נשים ויין, מיסטיקה ומזל, הורות וחינוך, אמהות עובדות ועוד. לאורך השנים הגשתי פינות רדיופניות רבות – פינת תיירות ברדיו 103, פינה ירוקה באקו 99, פינת לייף סטייל ברדיו קול אמריקה ועוד.