כותבת ומוחקת הרצאה: אהבה, תאווה וסוד הזוגיות ארוכת השנים

IMG_7882

אחרי מכירות של למעלה מ-40 אלף עותקים מספרה ״כותבת ומוחקת אהבה״, ואחרי הראיון החושפני בחדשות ערוץ 2, מזמינה אתכם הסופרת והעיתונאית ענת לב-אדלר להרצאה מרתקת. האם אתם יודעים מה סוד הזוגיות ארוכת השנים? האם כבר גיליתם מה מחזיק זוגות לאורך זמן יחד? האם לדעתכם יש סיכוי למונוגמיה ולאהבה מתמשכת, מול התשוקה שטורפת הכל? האם הביטחון יכול לנצח את ההרפתקנות? ואיך שומרים על בערת הנישואין לאורך זמן?

בהרצאה חושפנית ומרגשת, הסופרת ענת לב-אדלר משתפת במשבר האישי והזוגי שחוותה, ובעקבותיו כתבה את הרומן רב המכר "כותבת ומוחקת אהבה", וחופרת בשאלת השאלות: האם יש סיכוי לאהבה בעידן של ריבוי, פיתויים ושינויים?

הקליקו כאן לקריאה מלאה על ההרצאה ולהזמנות.

♣♣♣

סדנת נשים ויין, סיפור אהבה


הספר "נשים ויין, סיפור אהבה" יוצא מהכריכה! הייננית רוני ססלוב ואני מקיימות סדנאות יין חווייתיות, הכוללות טעימות לרוב, גבינות משובחות ובעיקר המון המון חוויות וסיפורי יין: היכרות עם חושי הטעם והריח שלנו, הסברים על חוש הריח המפותח של נשים, החיבור בין בושם ויין, בין ספא ויין, בין יין ומיניות, יין ובריאות, יין אדום או לבן, וכמובן – טעימות והיכרות עם זנים, סוגים וטעמים. הסדנה מתאימה לקבוצות של עד 25 משתתפים ומתקיימת גם בבתים פרטיים, בתי מלון, מקומות עבודה לכבוד יום האשה או סתם יום הולדת.

מכתב תודה שקיבלתי לאחר העברת סדנת "נשים ויין" ל-200 נשות כנסת ישראל ביקבי בנימינה:

"ענת היקרה,
ברצוננו להודות לך על סדנת יין נהדרת אותה הנחית אצלנו ביקב בתאריך 18.4.13. הסדנא היתה מקצועית ומרתקת וכללה תכנים מגוונים: יינות, טעמים, נשים, סיפורים היסטוריים ועוד. האירוע – 'אירועי יום האישה' עבור 200 נשות הכנסת היה הצלחה גדולה.  הרבה מכך היה בזכותך ובזכות הסדנא שלך. הכרנו אישיות צבעונית, מעניינת, בעלת ידע רב, יכולות הרצאה גבוהות, הומור וחן.

בתודה ובהערכה,
שרון כהן – יקבי בנימינה"

להזמנות סדנת "נשים ויין", צרו קשר כאן.

♣♣♣

סדנת "נשים ויין, סיפור אהבה" – עכשיו גם במסיבת הרווקות שלך 

party

לפני החשפן ואחרי המתנות הסקסיות – סדנת "נשים ויין, סיפור אהבה" איתך בראש טוב: מסיבת רווקות כיפית לנשים שאוהבות יין ורוצות לדעת קצת יותר… נטעם יינות שנשים אוהבות, נגלה את הקשר בין יין ונשיקה צרפתית, נבין מדוע לנשים יש חוש ריח מפותח יותר מאשר לגברים, נכיר טיפולי ספא המבוססים על יין, נלמד איך לקנות יינות ולהפסיק להיות לקוחות שקופות בחנויות היין… זה עומד להיות ערב חווייתי ומסחרר. להזמנות ובירורים, צרו קשר כאן.

♣♣♣

סדנת הסודות והשקרים של האמהות העובדות

אלוהים לא יכול להיות בכל מקום, לכן הוא המציא את אמא – זה היה כרטיס הברכה הפופולרי ביום האם 1978. אמא, זו שחוזרת מהעבודה בשלוש וחצי בצהריים, בלי שאף אחד במשרד יעקם את הפרצוף וישאל "מי אישר לך לעבוד חצי משרה?" כי פעם, כשעולם העבודה היה פחות נוגש ותובעני, היו לנו גם חיים. היום, כולנו עובדים עד צאת הנשמה כדי לא להצליח לגמור את החודש, על ארוחת צהרים עם הילדים, כמו שהיה נהוג פעם, אפשר רק לחלום וגם אלוהים הבין שאמא (ואבא) הלכו לעבודה ולא יחזרו לעולם – ולכן המציא את המיקרוגל ואת הפייסבוק, כן, האמצעים הללו שמגדלים את הילדים שלנו, בזמן שאנחנו עסוקים בלגדל את הקריירות שלנו.

לא קל להיות הורים עובדים בישראל של 2013 ולציית לחוקים הקשוחים של עולם העבודה התובעני והמודרני, זה שמצפה מאיתנו להיות כל הזמן און-ליין – זמינים, נגישים, מחוברים, מגיבים ומתעלם מהעובדה שיש לנו ילדים ומשפחות וחיים לנהל. מה עושים? עוצרים את המרוץ ובונים תוכנית איזונים ובלמים – כי מי שלא לוקח חופש מהעבודה, לוקח חופש בעבודה.

ההרצאה "הסודות והשקרים של האמהות העובדות" שואלת את כל השאלות הקשות, ועושה זאת בהומור (בעיקר עצמי). כיצד, אם בכלל, יש לנו סיכוי לשלב קריירה ומשפחה על המסלול המהיר?  מה אנחנו יודעים על תיאוריית ה-DINK ואיך היא נכנסת אליכם למיטה?  למה פתאום כולם מדברים על אן מארי סלוטר, העוזרת האישית של הילרי קלינטון ומנהלת תכנון המדיניות במשרד החוץ האמריקאי, שזנחה קריירה נחשקת בוושינגטון לטובת חזרה הביתה, לילדים בניו-ג'רסי? האם גם לנו יש סיכוי לארגן מחדש את חשבון הזמן שלנו, ולחזור בנו מהתפטרותנו מתפקיד ההורים? שהרי בערוב ימיו, אף אחד לא יצטער על עוד שעה שלא בילה בישיבת הנהלה.

ההרצאה מיועדת למקומות עבודה, למעגלי נשים, לימי הולדת, ארגונים, אירועים ועוד.

להזמנות הרצאת "הסודות והשקרים של האמהות העובדות", צרו קשר כאן.