יומן "מחשבת שנה מחדש" תש"פ 2019-2020

הוא חזר! היומן מחשבת שנה מחדש, עם טיפים, עצות, מחשבות והשראה לשנה טובה

יומן ״מחשבת מסלול מחדש״

יומן שנתי מעוצב שיעזור לך לחשב מסלול מחדש בכל תחומי החיים ויהפוך את השנה להיות שלך.

60.00 50.00

בשנה שעברה הוא נחטף מהמדפים ומהאתר שלי בפחות מחודש, והנה הוא חזר ומחכה לכן – היומן השנתי "מחשבת שנה מחדש", עם תכנים חדשים-חדשים המקפלים בתוכם את כל המחשבות, הטיפים ופתקי ההשראה שיוצאים מן הלב ונכנסים אל הלב. 

אז אם את מחליפה בקרוב קידומת, אם את זקוקה לשינוי ולא יודעת איך להשיג אותו, אם את רוצה לחזור להיות נוכחת בחיים שלך ואומרת לעצמך שוב ושוב “עכשיו אני, עכשיו תורי" ומרגישה שאת חייבת לבחון את המבנים השונים של חייך ולחשב מסלול מחדש – היומן הזה נועד עבורך.

הוא ילווה אותך בכל יום, בכל שבוע, בכל חודש, ויגלה לך את הסודות,  המפתחות והתובנות שהיו מנת חלקי בשנים האחרונות, כאשר אני עשיתי את המסע הזה.

קיבצתי לתוכו באהבה גדולה את כל מה שאני יודעת על האומץ ועל התבונה שהמסע הזה דורש מאיתנו, בעיקר כאשר הוא מזכיר לנו שלא תמיד אפשר לשנות את המציאות, אבל תמיד אפשר לשנות את האופן שבו אנחנו מתבוננים במציאות ומפרשים אותה לעצמנו. וזה, אם תשאלו אותי, הצעד הראשון בדרך.

אני מזמינה גם אותך להצטרף אלי, ובעזרת יומן “מחשבת שנה מחדש”, ליצור עבורך שנה פורצת דרך, שנה של משמעות ואותנטיות ושל בחירה מחודשת בעצמך. שנה שתעשה עבורך את השינוי שאת כל כך כמהה אליו.

בואי למלא את השורות ואת הימים בתעוזה, בהשראה ובדברים טובים!

באהבה,

ענת