קלפי ההשראה שלך

כי בעולם מלא בהסחות דעת, טוב שנדע להשיג ולהציג מול העיניים את הקלפים הטובים באמת – קלפי השראה שמלווים אותנו לאורך כל היום, על שולחן העבודה בבית או במשרד, באוטו או בתיק, ומזכירים שוב ושוב מה הכי חשוב, מה אסור לשכוח, ומה חייבים להגיד לעצמנו עוד ועוד.

קלפי ההשראה מכילים מסרים, תזכורות קטנות ותובנות של חוכמה נשית, שכל אחת תרצה לעצמה, וגם תחפוץ להעניק לחברה הכי טובה.

אז מה חשוב לך לזכור ולהזכיר היום? איזה מסר את רוצה לדייק? מה את חייבת להגיד לעצמך? מה את כמהה רוצה להעביר הלאה, ושכל העולם ידע? עכשיו את יכולה לעשות זאת באמצעות קלפי השראה מעוצבים וחכמים, מדויקים, שנונים ומצחיקים (לפעמים) שפשוט כיף להציב על השולחן! הקלפים החזקים שלך!

בסדרה שלושה מארזי מתנה מעוצבים – "זה הכי בסדר" (כי אנחנו כבר לא צריכות אישור מאף אחד, אנחנו הרי יודעות שזה הכי בסדר), "מחשבת מסלול מחדש" (כי הזמן הוא עכשיו, כי עכשיו תורך, ללכת עד הסוף ולהיות נאמנה לעצמך).  ו"תנשמי", הקלפים שיעזרו לך לקחת נשימה ולהקשיב לתשוקה שמפעמת בך, כי החיים זה עכשיו.

בכל מארז 18 קלפי השראה, עם מסרים מתחלפים, סטנד עץ להצבת קלף מתחלף מדי יום וכן 2 קלפים מעוצבים לשימוש עצמי. המתנה המושלמת לעצמך או לחברה טובה.

ענת לב-אדלר: "את אהבתי לקלפים אני חייבת לסבתא מרסל, שלימדה אותי ושיחקה איתי, כמעט כל משחק קלפים אפשרי. כאשר חשבתי על דרך מעוצבת ואוהבת להעביר לעוד ועוד נשים את מסרי ההשראה שלי, קלפים היו הבחירה של הלב. בעולם תזזיתי ועמוס בגירויים, אני מזמינה אותך לעצור לרגע, לשלוף קלף, ולהזכיר לעצמך את מה שחשוב באמת".