קצת עלי

הסופרת ענת לב-אדלר – מותג נשי חזק ומנצח

עיתונאית ועורכת לייף סטייל בידיעות אחרונות מאז 1997 

מרצה מבוקשת ומנטורית לנשים באמצע החיים

ממובילות המאבק למניעת אלימות כלפי נשים יחד עם יעל אבקסיס ורונית לב-ארי

מפתחת עבור נשים מוצרי השראה בעולמות תוכן מגוונים 

מובילת שיתופי הפעולה וקולקציות הקפסולה עם הרשתות גולף + גולף&קו

מחברת הרומן "כותבת ומוחקת אהבה" - שזכה במעמד ספר פלטינה על מכירות של יותר מ-50 אלף עותקים, נחשב תופעה תרבותית נדירה בשוק הישראלי והוליד סיבוב הרצאות בכל רחבי הארץ. מלווה נשים בתהליכי כתיבה ויזמות בתחום התוכן.

מחברת הרומן "אישה בעונת מעבר" שזכה במעמד של ספר זהב על מכירות של יותר מ-20 אלף עותקים ושהוליד שיח נשי ושינה תודעה לגבי היחס לגיל המעבר והוליד מופע בימתי מנצח, מצחיק ונוגע בהשתתפות רופאות, שחקניות, מטפלות בגיל המעבר וכמובן - דמותה של אביגיל, גיבורת הספר, על הגיל שבו אנחנו לא עוברות לשום מקום אלא לעצמנו פנימה. 

מחברת הספר הרב דורי "עוגיות התמרים של ננה ג'ולייט" שהוא ראשון בסדרה "ילדות לדוגמה". זכה בשבחי הביקורות והקהל. 

אמא לשני ילדים בוגרים, נשואה ומתגוררת בתל-אביב

 

וקצת עליך ועלי

אני כותבת את עצמי עבור עצמי וכדי להבין את עצמי ואני יודעת שבאמצעות הכתיבה שלי הרבה מאוד נשים מצליחות להבין גם את עצמן. זה מרגש אותי מאוד, לדעת שאני יכולה להיות כאן עבורך. 

במרחב הזה תמצאי הרבה מאוד מפתחות שיצרתי לאורך השנים, ושנועדו לחבר מילים לנשים ונשים למילים. כי זה מה שאני יודעת לעשות הכי טוב. 

אני לא בחרתי בכתיבה ככלי שדרכו אביא עצמי אל העולם. הכתיבה היא זו שבחרה בי, ומשהכרתי בכך ואפשרתי לה להתרווח בתוכי, היא הפכה להיות הדרך הקצרה ביותר שלי אל עצמי. הבנתי עם השנים שכאשר אני כותבת, אני מעניקה משנה תוקף להיותי, ומצליחה לפענח באופן בהיר יותר את התחושות והתשוקות שלי, את המחשבות והפחדים, האמונות והיכולות שלי. הכתיבה הפכה להיות לי כתב מראה למעמקים. למדתי שכאשר אני נוטלת את התעוזה להעלות את הדברים על הכתב, אני מייצרת בעולמי את השינוי שאני כמהה אליו. הסופר יורם קניוק אמר פעם: "סופר צריך לכתוב את מה שהלב רוצה באופן שבו הלב רוצה ובלי לדפוק חשבון לאיש". אני מתאמצת מאוד להיות נאמנה לדבריו ולהחזיק תמיד איזמל של אומץ ופטיש של אותנטיות בקלמר הכתיבה שלי.

מה עוד בקלמר? חוש הומור, כי אי אפשר בלעדיו; נוסטלגיה, כי היא תבלין מחולל געגוע; אמת כי "פחות מאמת אין טעם לכתוב", כפי שכתבה המשוררת שלומית אפפל; נאמנות בלתי מתפשרת לעצמי; חקירה אוהבת של הנשים בשושלת המשפחתית שלי; יצירת מעגל מחבק עבור נשים, כזה שהופך קהל לקהילה, ואם שמתן לב אז קהל הוא בזכר וקהילה היא בנקבה. 

אגב, את הקהילה שלי אפשר לפגוש בפרופיל הפייסבוק ענת לב-אדלר בעברית, שם את מוזמנת לעקוב אחרי. וכן בחשבון האינסטגרם שלי.

כבר שנים רבות שאני יודעת ומרגישה שאתן, הנשים המקיפות אותי, הקוראות את הספרים שלי, שקונות את הקלפים והמחברות והיומנים ומעניקות אותם במתנה לעצמכן ואחת לשנייה – אתן כוח העל שלי. הפניה הקבועה והמוחלטת שלי לנשים והידיעה שבכוחנו יחד לשנות עולם היא חלק מקצב פעימות הלב שלי. ולכן גם הפעילות האקטיביסטית הנחושה שלי בכל הקשור במניעה של אלימות כלפי נשים. ולכן גם השליחות שלי לעודד נשים לזקק ולהשמיע את קולן בעולם. 

המרחב הזה נועד לתת לכן את ההשראה ואת הכלים לעשות זאת, וגם לספק לכן הצצה לאופן שבו אני חצבתי את דרכי בנתיב המילים. 

מוזמנות לפנות אלי בכל שאלה, מחשבה, רעיון, יוזמה, או בקשה לעזרה. 

אני כאן עבורכן, ואתן כאן איתי. בבית, שהוא האתר שלי.