אני ענת לב-אדלר, סופרת, עיתונאית, עורכת, מרצה, משדרת ברדיו, מחברת מילים לנשים ונשים למילים. מאמינה גדולה ביצירה, בתשוקה, באהבה, בים, בטבע, בהנאות החיים, בספרים מעולים, בחברות טובות ובמילים שיוצרות מציאות. חיה בשביל לכתוב, כותבת בשביל לחיות, גרה בתל-אביב, חולמת על פריז. מחברת הרומן רב המכר "כותבת ומוחקת אהבה" (50 אלף עותקים עד כה) שנגע בכל כך הרבה לבבות, והחזיר לי כל כך הרבה חיבוקים ואהבה, וכבר כותבת רומן נוסף שמנהל אותי בקצב שלו (האמת שהדבר היחידי כמעט שמנהל אותי זה הספרים שאני כותבת, שמשתלטים על נשמתי). 

מפרסמת מחברות השראה ויומני תוכן לנשים, וכן קלפי השראה יומיים, שגורמים לחשוב ומעלים חיוך ובקרוב הפתעות והשראות נוספות מבית היוצר שלי.

מאז 1997 עורכת את מדור הלייף סטייל "שעות נוספות" בידיעות אחרונות, אותו גם הקמתי.

נשים הן הכוח הסודי שלי, וגם היעד, עבורכן ובשבילכן אני חולמת, יוצרת, כותבת, עורכת, נוסעת בימים ובלילות להרצאות בכל מקום שמזמינים אותי אליו ובין לבין גם משדרת ברדיו! כן,זה הבייבי הכי חדש שלי יחסית – תוכנית הרדיו "כותבת ומוחקת אהבה" (ממש כמו שם הרומן) ובה אני מארחת מדי שבוע נשים שמעוררות בי השראה (כן, גם את יכולה להתארח,אם יש לך סיפור אישי מעורר השראה, שלחי לי את פרטייך בצור קשר כאן באתר!).

אני מזמינה אותך לשוטט בין עולמות התוכן שלי,ולחפש את המקום שבו אנחנו נפגשות. כי אין דבר שעושה לי יותר נעים מאשר לדעת שנגעתי לך בלב.