כותבת ומוחקת אהבה: 50 אלף עותקים והרצאה מרתקת אחת

ענת לב-אדלר מזמינה אתכם למסע של אהבה, תאווה וסוד הזוגיות ארוכת השנים.

אחרי מכירות של למעלה מ-40 אלף עותקים מספרה ״כותבת ומוחקת אהבה״, ואחרי הראיון החושפני בחדשות ערוץ 2, מזמינה אתכם הסופרת והעיתונאית ענת לב-אדלר להרצאה מרתקת. האם אתם יודעים מה סוד הזוגיות ארוכת השנים? האם כבר גיליתם מה מחזיק זוגות לאורך זמן יחד? האם לדעתכם יש סיכוי למונוגמיה ולאהבה מתמשכת, מול התשוקה שטורפת הכל? האם הביטחון יכול לנצח את ההרפתקנות? ואיך שומרים על בערת הנישואין לאורך זמן?

להזמנת הרצאה


להמלצות נוספות, אהבה וחום אנושי - לחצי כאן


בהרצאה חושפנית ומרגשת, משתפת ענת לב-אדלר במשבר האישי והזוגי שחוותה, ובעקבותיו כתבה את הרומן רב המכר "כותבת ומוחקת אהבה", וחופרת בשאלת השאלות: האם יש סיכוי לאהבה בעידן של ריבוי, פיתויים ושינויים?

"הרפתקאות אולי יסכנו אותך, אבל הברור מאליו יהרוג אותך ואני לא רציתי למות כל כך מהר", אומרת גיבורת הרומן "כותבת ומוחקת אהבה". אז מה בין תשוקה ומוות, ומה בין קיבעון וקיפאון? או כפי שמנסחת זאת חוקרת הארוטיקה אסתר פרל: "האם נוכל להשיג לאורך זמן גם אהבה וגם תשוקה, גם ביטחון וגם הרפתקנות באותה מערכת יחסים? אנחנו רוצים גם להתכרבל וגם להשתגע, והכל עם אותו בנאדם. האם זה אפשרי?"

סוזן סרנדון בסרט "הנרקוד" אומרת ש"אנחנו מתחתנים כי אנחנו צריכים מישהו שיהיה עד לחיים שלנו". אבל מה קורה כאשר העד כבר לא מבחין בנו יותר? מה קורה כאשר הוא נרדם בשמירה? אם תשאלו את מארג' סימפסון היא תגיד ש"אהבה היא עניין למתבגרים ולזרים". הפסיכולוג סטיבן מיטשל קובע ש"כאשר יש יותר מדי קרבה אין מה להסתיר וכשאין מה להסתיר אין גם מה לחפש". וכמובן היה זה פרויד שקבע ש"באהבתם אין הם משתוקקים ובאשר תשוקתם שם, אין הם יכולים לאהוב". איך מתגברים על זה? איך נשארים נשואים ונשארים בחיים ואיך מצליחים להתאהב בכל יום מחדש במוכר ובידוע?

הרצאה סוחפת, מצחיקה, מעוררת מחשבה ורגשות עמוקים, מיועדת לזוגות, לחברות הכי טובות, לקהלים גדולים וקטנים. למי שמאמינים באהבה ולא רוצים לוותר עליה וגם למי שכמעט ויתרו ויגלו שהכול תלוי באופן בו אנחנו מצליחים להתאהב במה שיש, שוב ושוב, בכל יום מחדש. או כמו שאמר חניף קוריישי: "אני כבר לא צעיר ועוד לא זקן וצריך להחליט מה לעשות בשארית הזמן והתשוקה". כן – זה אפשרי. הסופרת והעיתונאית ענת לב-אדלר לקחה את הלימון ועשתה ממנו דוכן לימונדה, והיא עומדת לגלות לכם איך.


הכל את יכולה! סדנת יזמות לנשים

חולמים רעיון והופכים אותו לדרך ולעולם של מוצרי תוכן

חולמת לחשב מסלול מחדש? יש לך רעיון ואת מתה לצאת איתו לדרך? רוצה להגשים את עצמך בעוד כיוונים? בואי ללמוד ממני איך עשיתי את זה.

"הכל את יכולה" היא סדנת יזמות המשולבת בהרצאה אישית על הדרך שעברתי ועל האופן שבו הפכתי את הרומן "כותבת ומוחקת אהבה" לעולם שלם של מוצרי תוכן והשראה לנשים - החל ממחברות מעוצבות וקלפי השראה , שיוצאים שוב ושוב להדפסה מחודשת, ועד קולקציית קפסולה נושאת מסרים בעברית בשיתוף עם רשת גולף. שאזלה מהמדפים חודשיים לאחר השיווק. הסוד הוא בהקשבה לתשוקה שלנו, בנאמנות לקול הפנימי והאותנטי ובאומץ לקפוץ למים תוך אמונה מלאה בחזון שאנחנו מביאות איתנו. בסדנה אישית ומעשית אלמד אתכן איך להפוך משכירות למגשימות ואיך להפוך רעיון לדרך - הדרך שלך. כתבי לי דרך כפתור בואי נדבר באתר, ואשמח לחזור אליך עם פרטים.